קולקציית ארץ ישראל: הסיפור שמאחורי קולקצית תכשיטים ייחודית | Ifat Oved

December 3, 2023

קולקציית ארץ ישראל: הסיפור שמאחורי קולקצית תכשיטים ייחודית

כמו כל עם ישראל, גם אנחנו ביפעת עובד עוברים ימים מורכבים, המכילים כאב ועצב, אך גם תקווה גדולה, אחדות מרגשת וסולידריות עמוקה. מתוך האמונה, אהבת ואחדות ישראל יצרנו את “קולקציית ארץ ישראל” הייחודית, שכולה נעשתה בחשיבה ובכוונה לחזק את ליבנו ואת לקוחותינו בימים אלה.

הנה כמה פריטים ייחודיים שיעזרו לכן להרגיש מועצמות וגאות:

שרשרת ארץ ישראל וחי בשיבוץ ספיר ויהלומים

שרשרת ארץ ישראל ו”חי” בשיבוץ ספיר ויהלומים

ספירים עגולים יפהפיים במשקל כולל של 0.08ct, בליווי יהלומים מבריקים במשקל כולל של 0.41ct משובצים בזהב לבן – סמל מרגש להגנה ואהבה למולדת של כולנו.

קולקציית ארץ ישראל ב-30% הנחה

צמיד עין אמרלד

צמיד עין אמרלד

אמרלד בחיתוך מרקיז מהפנט במשקל 0.48ct משובץ בזהב ורוד ביחד עם יהלומים לבנים במשקל כולל של 1.77ct, אשר ביחד יוצרים את קמע העין להגנה, שמירה ומזל טוב.

שרשרת מגן דוד עם יהלומים

יהלומים עגולים מנצנצים במשקל כולל של 0.29ct משובצים בזהב ורוד 14ct. תליון מגן הדוד הזה הוא יצירה ייחודית עם היכולת לשנות צורה – כשהוא נפתח נוצר תליון יפהפה בשש צלעות, וכשהוא סגור הוא יוצר מגן דוד מוכר ואהוב. בכך הוא נהפך לסמל לגיוון של העם היהודי שיוצר ביחד אומה אחת חזקה.

טבעת מגן דוד יהלומים

טבעת מגן דוד יהלומים

יהלומים עגולים במשקל כולל של 0.47ct משובצים בזהב ורוד 18ct, יוצרים את הסמל העתיק להגנה, אחדות וגאווה לאומית.

צמיד מגן דוד עם רובי בצורת לב

צמיד מגן דוד עם רובי בצורת לב

אבני רובי יפהפיות במשקל כולל של 0.92ct יוצרים ביחד עם יהלומים לבנים יפהפיים במשקל 0.15ct את צורת המגן דוד, סמל עומתי להגנה ואיחוד. השילוב של הרובי האדומים מזכיר את פרי הרימון – סמל יהודי עתיק ליופי, שפע, ומלוכה.

שרשרת LOVE

שרשרת LOVE

שרשרת יפהפייה עם יהלומים לבנים במשקל 0.19ct, סמל לליבך הפתוח ולאהבה ללא תנאים.

בתוך הזמנים המורכבים הללו, חשוב לנו להיות שם עבורך, עבור הכלכלה והחברה הישראלית, ועבור היצירתיות הכחול לבן היקרה לליבנו. אנחנו תמיד זמינים עבורך בחנות אונליין שלנו ובערוצי המדיה הדיגיטלית. גלי את הקולקצייה המלאה כאן >>